2011 yılında kurulan firmamız 3 yıldır deri sektöründe hizmet vermektedir. % 100 hakiki deri kemer üreten firmamız, kendisini her an yenilenerek teknolojik güncelliğini korumaktadır.
Firmamız, erkek deri kemeri imalatı konusunda ülkemizin en iddialı ve en tanınan markasıdır. Erkek deri kemer imalatı konusunda toptan olarak yurt içi ve yurt dışı pazarında büyük söz sahibidir.
Firmamız, kurulduğu tarihten bu yana, erkek deri kemer çeşitleri ve deri kemer modelleri olarak en geniş koleksiyona sahip firma olma özelliğini taşımaya devam etmektedir. Firmamız, moda deri kemer ve moda erkek kemeri denildiğinde ilk akla gelen firma özelliği taşımaktadır.
Firmamız, bünyesinde tüm erkek deri kemer çeşitleri olarak bilinen klasik erkek kemeri, spor deri kemeri, nubuk kemer, kot kemeri, krokoderi kemer, aksesuarlı kemer, desenli kemer, sade kemer, el işlemeli kemer, süet kemer, rugan kemer ve deri tokalı kemerleri üretmekte ve dağıtımını yapmaktadır.
Firmamız, erkek deri kemeri üretiminde göstermiş olduğu titizlik ve kalitesinden ödün vermeyen çalışma sistemiyle her zaman sektöründe zirvede yer almaya devam edecektir.


Geçer Kemer Geçer Kemer Geçer Kemer Geçer Kemer Geçer Kemer